Aktualności

EFEKTOWNA WYGRANA

• autor: pawelowen, 2013-12-29 10:58

DOMIX - POLIKAT 10:2

W IV kolejce nasza drużyna odnosi 2 zwycięstwo - po dobrej i efektownej grze pokonujemy solidny zespół Polikatu aż 10:2 - i taka ciekawostka mieliśmy jeszcze 6 słupków i poprzeczek!

Ale zaczęło się całkiem "nieciekawie" - ledwo weszliśmy na parkiet a już było 2:0 dla Polikatu, na szczęście później było już tylko lepiej - cała 6, która wstawiła się na mecz zagrała super zawody plus Sanczo, który też uratował nas w kilku sytuacjach przed stratą bramki. Pierwszy raz w tym sezonie zagrał z nami Jarek Rzepka - i trzeba przyznać że znacznie nam pomógł. Ogólnie mówiąc - wszyscy zagrali na wysokim poziomie zarówno w ataku jak i obronie - świadczy o tym choćby liczba sytuacji bramkowych jakie stworzyliśmy w meczu oraz udane wyłączenie z gry 2 najgroźniejszych zawodników ekipie Polikatu - Orłowskiego i Skwarcana.

W pozostałych meczach:

Izdebki - Parnas 3:2

Niespodzianka - i trzeba przyznać szczęśliwe zwycięstwo Oldbojów z Izdebek - zwycięską bramkę zdobyli po błędzie sędziego, który puścił grę mimo ewidentnego faulu na zawodniku Parnasu - a nie był to jedyny błąd sędziego w tym dniu, nie najlepszym dla niego. Chłopaki ze Starej Wsi jednak też mogą zarzucić sobie minimalizm - dominowali w pierwszej połowie i na początku drugiej - ale od momentu objęcia prowadzenia 2:1 "stanęli" i pozwolili dojść do głosu kolegom z Izdebek zamiast walczyć o 3 bramkę.

Herosi - Blizne 12:3

Niebywała pierwsza połowa - "radosny" futbol obydwu drużyn sprawił że oglądaliśmy wyrównany i otwarty mecz i do przerwy było tylko 4:3 dla Herosów. Po przerwie jednak zwarli oni szyki w obronie i sprężyli się w ataku - wynik drugiej połowy 8:0.

Brzozovia - Humniska 8:2

Podobnie jak tydzień temu w meczu z Domixem tak i tym razem oglądaliśmy dwa oblicza Brzozovii - nerwowa i niezbyt dobra gra w pierwszej połowie -nie pamiętam czy do przerwy było 1:0 dla Humnisk czy 1:1 - i egzekucja w drugiej części gry. Ciekawe jak by się skończyło gdyby Oldboje z Humnisk wykorzystali jeszcze kilka sytuacji (setek!)do przerwy - kiedy to byli drużyną lepszą.