Domix.pl - strona nieoficjalna

Brzozovia Brzozów 4:6 Oldboys Blizne

KOLEJNE ZWYCIĘSTWO

• autor: kyka11, 2014-01-06 14:04

W V kolejce nasza drużyna mimo brakujących dwóch podstawowych napastników odnosi kolejne zwycięstwo nad Oldboys Izdebki 7:4.

Obie drużyny na początku spotkania grały spokojnie badając przeciwnika. Domix jako pierwszy obejmuje prowadzenie. Prowadzenie to utrzymuje się przez długi czas, w końcu przeciwnicy strzelają nam bramkę i mamy remis. I gra zaczyna się odnowa. Przed końcem I połowy znowu wychodzimy na prowadzenie i jesteśmy pewni, że tą połowę zakończymy na naszą korzyść. Jednak Izdebki po stracie gola szybko ustawiają piłkę na środku boiska i oddają strzał, piłka ociera się o naszego zawodnika i wpada do bramki i mamy 2:2. takim wynikiem kończymy pierwsze 20 minut.

II połowę zaczynamy spokojnie i czekamy na grę z kontry i po chwili strzelamy 3 i 4 bramkę. Sędzia dyktuje faul na naszym zawodniku, gdzie po kłótni z sędziom  zawodnik Oldboys Izdebki otrzymuje żółty kartonik. Grę w przewadze wykorzystujemy i strzelamy 5 bramkę. W drużynie Domix nastąpiło rozluźnienie i do głosu dochodzą przeciwnicy, którzy strzelają nam bramkę. Znowu nerwówka, ale szybko udaje nam się strzelić kolejna bramkę. Do końca spotkania gramy cios za cios, gdzie każda z drużyn strzela po bramce. Sędzia kończy spotkanie z wynikiem 7 : 4 dla Domix. Nie możemy zapomnieć o naszym bramkarzu, który nie pierwszy raz ratuje nasz przed utratą bramek po naszych stratach.

Podziękowania dla całej drużyny za waleczność w tym spotkaniu.yes

autor: ~Perełka 2014-01-06 14:45:35

avatar prezes gdzie jest litra :)

autor: pawelowen 2014-01-06 17:16:43

Profil pawelowen w Futbolowo no proszę - kyka świetna robota p dzięki za pomoc. Co do litra - już się chłodzi:)

autor: ~żona 2014-01-07 12:58:51

avatar Perła Ty tylko o litrze myślisz;) no ale nie pogada należy się Wam. Gratulacje!!!!

Autor: Treść:pozostało znaków:

brak zdjęć